ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині чиновники розікрали майже 9 млн. грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині чиновники розікрали майже 9 млн. грн

Зловживання виявили на реконструкції очисних споруд.

Оборудки з державними коштами практично на 9 мільйонів гривень виявили правоохоронці.

"7,9 мільйонів гривень виділялись на реконструкцію очисних споруд, проте фактично дані роботи не виконані. Ще майже 950 тисяч було перераховано підприємцям, які начебто надавали державній установі юридичні послуги," – інформують в Департамент захисту економіки НП України.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Хмельницькій області виявили факт привласнення бюджетних коштів посадовими особами одного з управлінь Хмельницької облдержадміністрації під час проведення реконструкції очисних споруд.

Поліцейські разом з співробітниками прокуратури встановили, що в грудні 2015 року посадовці підписали фіктивні акти виконаних робіт щодо реконструкції очисних споруд в м. Полонне та смт. Летичів Хмельницької області.

"На рахунки товариств, які проводили реконструкцію, перераховано бюджетні кошти на загальну суму 7,9 мільйонів гривень, - уточняють правоохоронці. - Проте під час обстеження об'єктів будівництва з'ясовано, що фактично роботи не виконані."

У махінаціях задіяні і чиновники однієї з міських рад. Упродовж 2012-2014 років уклали із приватними підприємцями 8 договорів про надання юридичних послуг. Однак, в актах приймання-передачі наданих послуг не вказано ані змісту, ані обсягу послуг. На підставі документів громадяни отримали 949 тисяч гривень.

За всіма фактами прокуратурою відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 191 - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем ККУ.

Другие новости