ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині керівників профтехучилищ покарали за хабарництво

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині керівників профтехучилищ покарали за хабарництво

Правопорушники вже сплатили по 3400 гривень штафу.

Керівників двох вищих професійних училищ Дунаєвецького та Шепетівського районів прокуратура зловила на корупції, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прокуратуру області.

"Один із цих керівників ВПУ уклав з фермерським господарством, засновником і головою якого є він сам, договори про закупівлю продуктів харчування та дров для потреб училища. За поставлені товари фермерському господарству перераховано з бюджету понад 73 тисячі гривень", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.

Його колега від імені навчального закладу уклав договори про купівлю господарських товарів на 23 тисячі гривень у фізичної особи-підприємця, яка виявилась його дружиною. У прокуратурі розповідають, що керівники знали про наявність у таких діях реального конфлікту інтересів, але всупереч вимогам закону не повідомили Міністерство освіти і науки України.

"В умовах реального конфлікту інтересів вони свідомо прийняли рішення – уклали правочини, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією (частини 1 і 2 статті 172-7 Кодекс України про адміністративні правопорушення)", - повідомляють у прокуратури.

Суд визнав винними обох керівників профтехучилищ. Штраф вже сплатили.

Другие новости