ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині посадовця засуджено на п'ять років за 10 тис дол хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині посадовця засуджено на п'ять років за 10 тис дол хабара

"Земельний" посадовець забажав 10 тисяч доларів хабара.

Колишнього начальника відділу Держземагенства одного з районів Хмельниччини засуджено до реальної міри покарання за вчинення корупційного злочину, повідомляє прес-служба облпрокуратури області.

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду, яким і притягнуто до кримінальної відповідальності колишнього начальника.

"Як встановлено слідством, у грудні 2014 року обвинувачений вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч доларів США за сприяння у наданні в оренду 40 га землі сільгосппризначення для ведення фермерського господарства від майбутнього орендаря," – принципово стверджують в прокуратурі.

Відтак, посадовця визнали винуватим в тому, що він вимагав та одержав неправомірну вигоду у великому розмірі ч. 3 ст. 368 ККУ.

Йому призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з роботою в органах державної влади, строком на 3 роки та з конфіскацією майна. Крім того, його позбавили рангу державного службовця.

Другие новости