ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині засудили членів ОЗГ, які вчинили крадіжок майже на 5 мільйонів гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині засудили членів ОЗГ, які вчинили крадіжок майже на 5 мільйонів гривень

До складу організованої злочинної групи входило четверо осіб. Усі вони — із Одеської області. Організатором виступав раніше судимий депутат однієї із місцевих рад. Діяла група на території Вінницької та Хмельницької областей, а затримали їх поблизу райцентру Ярмолинці одразу після вчинення чергової крадіжки.

Упродовж березня-серпня 2016 року зловмисники скоїли ряд крадіжок на території Вінницької та Хмельницької областей на загальну суму майже 5 мільйонів гривень. Більшу частину цієї суми, 4,5 мільйони, склала вартість викрадених прикрас із двох ювелірних магазинів у місті Старокостянтинів Хмельницької області та Немирів Вінницької області.

На Хмельниччині засудили членів ОЗГ, які вчинили крадіжок майже на 5 мільйонів гривень

Затримали членів організованої злочинної групи у райцентрі Городок Хмельницької області. Там вони проникли у торговельний центр, де обікрали 3 магазини: в одному викрали косметики майже на 50 тисяч гривень, а в іншому — жіночу білизну на 123 тисячі гривень, у третьому магазині збиток від крадіжки склав декілька тисяч гривень. З усією цією косметикою та білизною зловмисників затримали хмельницькі правоохоронці поблизу райцентру Ярмолинці.

Усі четверо затриманих виявились мешканцями Одеської області. Двоє із них раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав членів ОЗГ винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. 

Організатора угруповання засудили до 8 років 9 місяців позбавлення волі, двох його спільників — до 8 років 7 місяців та спільницю — до 5 років позбавлення волі. Окрім того, до засуджених застосовано додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Другие новости