ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині підприємець намагався підкупити військового прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині підприємець намагався підкупити військового прокурора

Правоохоронці затримали приватного підприємця, який дав хабара у сумі 5 тис. дол. США та 20 тис. грн військовому прокурору Луганського гарнізону за сприяння у закритті кримінального провадження.

Про це передає УНН з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

До військового прокурора Луганського гарнізону від приватного підприємця надійшла пропозиція незаконного отримання грошових коштів, про що він, займаючи принципову позицію несприйняття будь-яких проявів корупції, невідкладно повідомив військовому прокурору сил АТО. Як наслідок до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

"Надалі, в суботу, 13 травня 2017 року, співробітниками військової прокуратури сил АТО спільно з Управлінням захисту економіки Головного управління Національної поліції в Луганській області та працівниками Служби безпеки України в Хмельницький області затримано приватного підприємця, який пропонував та надав неправомірну вигоду військовому прокурору Луганського гарнізону у сумі 5 тис. дол. США та 20 тис. грн за вплив останнім як керівником органу прокуратури на підпорядкованих працівників щодо прийняття ними рішення про закриття кримінального провадження", – йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться невідкладні першочергові слідчі дії, готується повідомлення про підозру вказаному громадянину за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Другие новости