ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині правоохоронці вилучили понад 200 кілограмів вибухівки (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині правоохоронці вилучили понад 200 кілограмів вибухівки (фото)

У Луганській області в ході проведення санкціонованого обшуку було виявлено та вилучено пакети з шашками «Аммоніт» вагою 216 кг.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області, передає "Журналіст".

Обшук було проведено за місцем реєстрації підозрюваного у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» КК України.

На Луганщині правоохоронці вилучили понад 200 кілограмів вибухівки (фото)

В ході проведення слідчо-розшукових заходів поліцейські встановили, що підозрюваний – 48-річний мешканець міста Лисичанськ ще у 2014 році добровільно вступив до незаконного збройного формування так званої «Козацької Національної гвардії Всевеликого війська Донського ім. М.І. Платова».

Встановлено, що під час находження у НЗФ підозрюваний у складі організованої групи, члени якої були озброєні автоматичною вогнепальною зброєю, під загрозою її застосування, здійснювали викрадення людей, яких утримували в неволі протягом тривалого часу. Крім того, викрадених людей проти їх волі примушували обладнувати блокпости на території Лисичанська. При відмові виконувати їх вимоги, члени організованої групи застосовували вогнепальну зброю у відношенні полонених, спричиняючи їм вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.

Наразі слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Другие новости