ПоддержатьУкраїнська

Неефективний менеджер Криклія: під комітетами ВР — акція через керівника УДП Хомякова

StopCor
StopCor

StopCor

Неефективний менеджер Криклія: під комітетами ВР — акція через керівника УДП Хомякова

Перевірити діяльності керівника Українського Дунайського пароплавства Хомякова та оприлюднити результати аудиту. Під будівлею комітетів ВР на Садовій у Києві — акція протесту через кадрову політику та профнепридатність очільника УДП.

 Біля комітетів ВРУ тривають протести Фото: СтопКор

«Ми вимагаємо від народних депутатів звернути увагу на сумнівну діяльність керівника УДП Хомякова. За час його роботи на посаді підприємство занепало, майно розікрали, а працівників залишили без зарплати», — зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

 Активісти роздають листівки з інформацією про керівника УДП Хомякова Фото: СтопКор

Сьогодні в комітетах має відбуватися засідання профільного комітету ВР.

 До акції приєдналися лікарі з «Укрзалізниці» Фото: СтопКор

Зазначимо, що 19 травня громадські активісти виходили під стіни Міністерства інфраструктури. Акцію підтримали співробітники українських підприємств. Люди вимагали звернути увагу на проблеми підпорядкованих відомству установ. Зокрема, йшлося про Українське Дунайське пароплавство з його «неефективним очільником Олексієм Хомяковим».

За словами учасників заходу, Хомяков не має відповідного досвіду роботи, не знає, як керувати компанією та що таке кораблі.

Через неефективного керівника УДП залишається без розвитку, фінансових вкладень та ремонту.

Своєю чергою, гендиректор Директорату морського та річкового транспорту Ярослав Ілясевич пообіцяв «вивчити питання» щодо неефективного очільника УДП Хомякова.

Другие новости