ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині за апеляцією прокуратури рецидивіст отримав реальний строк покарання замість умовного

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині за апеляцією прокуратури рецидивіст отримав реальний строк покарання замість умовного

За апеляційною скаргою керівництва прокуратури Луганської області колегія суддів Луганського апеляційного суду скасувала в частині призначеного покарання вирок Кремінського районного суду Луганської області, яким особу засуджено за вчинення умисних злочинів проти власності (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України) до 4 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки 6 місяців.

Стороною обвинувачення в суді доведено, що у липні 2019 року неодноразово судимий за корисливі злочини, у тому числі із застосуванням насильства, мешканець м. Кремінна Луганської області, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, напав на літню жінку та відкрито заволодів її золотим ланцюжком, а також здійснив крадіжку майна у магазині.

Прокуратура наполягала на тому, що рішення суду першої інстанції про звільнення обвинуваченого від покарання з випробуванням не відповідає ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі зловмисника, а отже є очевидно не справедливим.

Луганський апеляційний суд погодився з обґрунтованими доводами сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок, яким особі призначено реальне покарання – 4 роки позбавлення волі. У залі суду обвинуваченого було взято під варту.

Наразі вирок суду набрав законної сили.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Другие новости