ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині затримали службовця лісгоспу під час надання хабара за прикриття контрабанди

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині затримали службовця лісгоспу під час надання хабара за прикриття контрабанди

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Краматорську, затримали та повідомили про підозру працівнику одного з лісництв ДП «Старобільське лісомисливське господарство» у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець намагався організувати незаконне переміщення через державний кордон України на територію Російської Федерації продукцію бджільництва, яка використовується в фармацевтиці та медицині. Він запропонував начальнику відділу прикордонної служби «Білолуцьк» Луганського прикордонного загону неправомірну вигоду та надав йому 400 доларів США за сприяння у переправленні товарів поза пунктами митного контролю.

30 вересня 2020 року під час передачі неправомірної вигоди прикордоннику єгер був затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Луганська обласна прокуратура, оперативний супровід –  Головний оперативно-розшуковий підрозділ Луганського прикордонного загону із залученням військовослужбовців мобільного прикордонного загону «ДОЗОР».

Другие новости