ПоддержатьУкраїнська

Розповсюдження фільмів з порушенням авторського права – громадянину повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Розповсюдження фільмів з порушенням авторського права – громадянину повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора громадянину України повідомлено про підозру у порушенні авторського права і суміжних прав (ч. 3 ст. 176 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, використовуючи вільні джерела в мережі Інтернет та різного роду програмне забезпечення, створив широке коло вебсайтів. На цих сайтах він організував розповсюдження аудіовізуальних творів кінематографії без дозволу правовласників. Цими діями охоронюваним законом інтересам міжнародних компаній спричинено матеріальну шкоду на понад 1 млн грн.

Наразі спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції України за супроводу Департаменту кіберполіції Нацполіції України проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження обставин кримінального провадження.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости