ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині голову сільради посадили на 5 років за хабар

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині голову сільради посадили на 5 років за хабар

Голову Липницької сільської ради Ярослава Кушту, якого затримали на хабарі у $3,5 тис. таки запровадили до в'язниці на 5 років. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Львівської області, скасувавши вирок суду першої інстанції, повідомляє видання ZAXID.NET.

Жовківський районний суд Львівської області у засіданні, яке відбувалося 31 січня 2015 року, обмежився трирічним умовним терміном. При тому, що санкція статті 368 ч. 3 ККУ передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Прокуратура подала апеляційну скаргу до суду на цей вирок.

Справу розглядали 11 квітня у Апеляційному суді Львівської області. Хоча адвокат голови Липницької сільради клопотала залишити вирок Жовківського суду в силі, суддя погодився із доводами прокурора, який вимагав скасувати його та призначити новий вирок.

Суд скасував попереднє рішення та засудив Ярослава Кушту на п’ять років позбавлення волі заборонивши займати керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на три роки. Окрім того, постановив конфіскувати усе майно, яке є його власністю.

Другие новости