ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині поліцейський сплатить 17 тис. грн штрафу за "кришування" наркоторговців

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині поліцейський сплатить 17 тис. грн штрафу за 'кришування' наркоторговців

Жовківський районний суд Львівської області оштрафував на 17 тис. гривень поліцейського, який покривав наркоторговців.

Як зазначено у вироку суду, улітку 2015 року до правоохоронця звернулась організаторка групи наркоторговців, яка попросила допомогти їй позбутись конкурентів у селі Великий Дорошів. Натомість вона пообіцяла оплатити поліцейському відвідини ресторану.

"Обіймаючи посаду начальника сектору карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України, прийняв обіцянку у наданні неправомірної вигоди у вигляді оплати послуг ресторану за виконання прохання вплинути на підлеглих для припинення діяльності місця збуту наркотичних засобів у с. Великий Дорошів", – йдеться у вироку Жовківського райсуду.

Під час судового засідання виявилося, що наркоторговці в с. Великий Дорошів є конкурентами жінки, яка також займається збутом наркотиків. Відомо також, що після кількох тижнів три працівники Жовківського райвідділу виконали наказ свого начальника і «припинили діяльність місця збуту наркотиків».

Прокуратура вирішила, що своїми діями поліцейський порушив 369 статтю Кримінального кодексу (зловживання впливом), що карається штрафом від 12,7 до 25,5 тис гривень або ув'язненням до 2 років. Оскільки ж під час засідання поліцейський визнав свою вину, то суддя врахував це як пом'якшення, засудивши його до штрафу в 17 тис. гривень.

Другие новости