ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині чиновники розікрали 2,5 млн грн з обласного бюджету

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині чиновники розікрали 2,5 млн грн з обласного бюджету

Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині механізм розкрадання 2,5 мільйона гривень чиновниками одного з комунальних підприємств обласного підпорядкування.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

У рамках інвестиційної програми посадовці уклали контракт з низкою місцевих та київських фірм на поставку лічильників для багатоквартирних будинків у обласному центрі. Співробітники спецслужби встановили, що до переліку робіт та послуг, вказаних в угодах, була внесена розробка проектної документації та безпосереднє встановлення лічильників.

Насправді типову документацію розробили фахівці комунального підприємства, встановленням лічильників також займалися працівники КП. Правоохоронці зафіксували, що поставлені лічильники не обладнані сучасними автоматичними модулями, як було передбачено контрактами. За попередньою оцінкою, чиновники розкрали 2,5 мільйона гривень, гроші з рахунків через фірми-посередники переводилися в готівку та привласнювалися зловмисниками.

Під час обшуків у офісах комерційних структур та у службових кабінетах комунальників оперативники СБ України вилучили документацію, яка доводить здійснення фінансової оборудки з коштами обласного бюджету. Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних до розкрадання державних грошей.

Другие новости