ПоддержатьУкраїнська

На нари за напад на "СтопКор": прокуратура просить два роки тюрми для браконьєра Чупринського

StopCor
StopCor

StopCor

На нари за напад на 'СтопКор': прокуратура просить два роки тюрми для браконьєра Чупринського

Два роки тюремного ув’язнення за напад на представників «Стоп корупції» Павла Янцена та Сергія Медяника. Таке покарання просить прокуратура Києво-Святошинського району для зловмисника Ігоря Чупринського. 

Напад стався у 2016 році у селі Шпитьки під Києвом. За даними постраждалих, протягом два років Чупринський намагається уникнути покарання за будь-яку ціну, здійснює тиску на слідчих, прокуратуру та суд через свою дружину – співробітницю ГПУ.

 Ігор Чупринський

«Попри тиск суд вийшов на фінішну пряму і почав судові дебати. Прокуратура вимагає тюремне ув’язнення для нападника. А Чупринський не визнає своєї провини. Його адвокат усіляко відтягує винесення вироку, бо відчуває невідворотність покарання. Він почав зачитувати у суді десятки сторінок беззмістовного тексту, який нібито виправдовує обвинуваченого. А суддя через колосальну завантаженість і десятки справ за графіком перенесла засідання», – розповів журналіст Сергій Медяник.

Постраждалі журналісти доб’ються кримінального покарання для браконьєра Ігоря Чупринького та звільнення його дружини з ГПУ за спроби тиску на суд у справі чоловіка.

Нагадаємо, відеооператор «СтопКору» Павло Янцен отримав травму голови та носа під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в селі Шпитьки Києво-Святошинського району.

Додамо, що тоді за напад на «СтопКор» Чупринському оголосили підозру за ч.2 ст. 345-1 КК України «Погроза або насильство щодо журналіста».

Другие новости