ПоддержатьУкраїнська

На Одещині відділ освіти розтратив понад 5 мільйонів

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині відділ освіти розтратив понад 5 мільйонів

Аудитори провели перевірку діяльності підрозділу Миколаївської РДА за період з 2015 по 2017 рік. 

У відділі освіти Миколаївської РДА Одеської області фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 5 млн грн. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу офісу.

Як з'ясували державні аудитори, кошти освітньої субвенції, виділені з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату заробітної плати педагогам загальноосвітніх навчальних закладів, у відділі використали на оплату праці (з нарахуваннями) технічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів та працівникам дошкільних відділень навчально-виховних комплексів. Це призвело до нецільового використання загалом понад 2,2 млн грн.

Окрім того, під час ревізії виявлено незаконні витрати ще понад 2 млн грн унаслідок зайвих витрат на оплату праці та перерахування єдиного соціального внеску.

Також у відділі використали 246 тис. грн, отриманих від обробітку земельних ділянок навчальних закладів, на виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам установ освіти району. Тоді як за рішенням Миколаївської районної ради ці кошти повинні спрямовуватися на харчування та підвезення дітей до навчальних закладів, а також на ремонт основних засобів.

Через завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних робіт з ремонту системи опалення, заміни вікон та дверей відділ освіти зайво сплатив майже 490 тис. грн.

За порушення законодавства складено сім протоколів про адміністративне правопорушення, відділу освіти зупинено операції з бюджетними коштами. Крім того, відділу направлено вимогу про повернення до бюджету використаної не за цільовим призначенням субвенції.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Другие новости