ПоддержатьУкраїнська

На Прикарпатті затримали освітянина-хабарника за вимагання 4 тис. грн у студента

StopCor
StopCor

StopCor

На Прикарпатті затримали освітянина-хабарника за вимагання 4 тис. грн у студента

За проходження практики та захист дипломної роботи посадовець ВНЗ вимагав від студента понад 4 тис. грн неправомірної вигоди. 55-річного чоловіка затримали в службовому кабінеті, повідомляють у департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Вчора, 11 травня, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Івано-Франківській області та слідчі Калуського відділу поліції у службовому кабінеті затримали посадовця одного з вищих навчальних закладів.

Голова комісії вишу вимагав та одержав від студента 4,2 тис. грн хабара за проходження переддипломної практики та захист дипломної роботи.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України поліцейські проводять слідчо-оперативні заходи по встановленню інших фактів корупційної діяльності посадовця.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Другие новости