ПоддержатьУкраїнська

На Рівненщині чоловік намагався підкупити поліцейського

StopCor
StopCor

StopCor

На Рівненщині чоловік намагався підкупити поліцейського

На Рівненщині чоловік пропонував гроші поліцейському за не притягнення його до відповідальності за незаконне перевезення алкогольної продукції із акцизними марками з ознаки підроблення.

Про це "Depo.Львів" повідомили в прокуратурі Рівненської області.

Дубенською місцевою прокуратурою у взаємодії із працівниками Млинівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, викрито 45-річного жителя міста Луцьк, який намагався надати працівникам поліції неправомірну вигоду за не притягнення його до відповідальності за незаконне перевезення алкогольної продукції із акцизними марками з ознаки підроблення, яку було виявлено під час зупинки транспортного засобу у селі Маслянка Млинівського району.

Грошові кошти в сумі 2700 грн, які вказана особа надала, як неправомірну вигоду та 10 ящиків із спиртовмісною речовиною сумнівного походження правоохоронцями вилучено, а автомобіль - поміщено на спеціальний майданчик.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 369 КК України.

Наразі вирішується питання про повідомлення вказаному громадянину про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі за вчинення нею дій в інтересах надавача з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Другие новости