ПоддержатьУкраїнська

На "Сухій Балці" обшуки на підприємстві через викрадення техніки "СтопКору" назвали тиском

StopCor
StopCor

StopCor

На 'Сухій Балці' обшуки на підприємстві через викрадення техніки 'СтопКору' назвали тиском

Керівництво ПрАТ "Суха Балка" вважає обшуки на підприємстві та вилучення техніки "СтопКору", яку раніше вкрала служба охорони компанії, тиском на підприємство. Про це ідеться в офіційній заяві на сайті рудника. Цього разу представники шахти наполягають на тому, що вилучили коптер "СтопКору" нібито для ознайомлення, оскільки дрон начебто представляв загрозу так званому режимному об'єкту.

На ''Сухій Балці'' обшуки на підприємстві через викрадення техніки ''СтопКору'' назвали тиском

Нагадаємо, напередодні у рамках кримінального провадження за статтею 171 ККУ "про перешкоджання журналістській діяльності" кореспондентам "СтопКору" на підприємстві "Суха Балка" поліція провела обшуки та знайшла коптер проекту. Техніку місяць тому під час зйомок розслідування "СтопКору" у Кривому Розі захопила охорона компанії. Про це журналісти "СтопКору" дізнались від колег з місцевих ЗМІ.

"Якщо провину працівників підприємства доведуть, їм світить грошове стягнення, арешт на термін до 6 місяців або обмеження волі до 3 років", – зазначають журналісти з посиланням на правоохоронців.

Додамо, що дроном "СтопКору" охорона шахти імені Фрунзе, що належить ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка", незаконно заволоділа місяць тому. Знімальна група проекту у рамках розслідування щодо несанкціонованого видобутку надр підприємством проводила повітряні зйомки. Після вимушеної посадки коптера за територією шахти, охоронці прибрали до рук техніку та під різними приводами відмовлялись її віддавати.

Другие новости