ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині активісти з усієї країни провели акцію проти незаконного знищення лісу

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині активісти з усієї країни провели акцію проти незаконного знищення лісу

У рубриці "Стоп корупції" в дії" журналісти показали як представники проекту з усієї країни провели безпрецедентну акцію проти незаконного масового знищення цінних порід деревини у Сумській області.

Команда "Стоп корупції" розкрила корупційну схему, за якою у Путивлі чиновники схвалили вирубку 47 дубів та недорахувались за них сотень тисяч гривень у міському бюджеті. Окрім того, стопкорівці вивели на чисту воду керівника місцевого лісгоспу, який на держпідприємстві займався виробництвом продукції з нелегально знищеної деревини. У ході розслідування активісти поставили на вуха всю область та добилися відсторонення скандального директора ДП "Путивльський агролісгосп" Андрія Вороніна.

Журналісти показали, як після звернення "СтопКору" Вища рада юстиції відсторонила від роботи суддю-корупціонерку Людмилу Горячківську. Одіозна служителька Феміди неодноразово ставала героїнею розслідувань "СтопКору". Жінка продовжувала засуджувати людей, хоча проти неї відкрито одразу три кримінальні провадження за хабарництво та зловживання службовим становищем.

У цій же рубриці автори показали результати спільного рейду журналістів та "Корду" нічними вулицями столиці. "СтопКор" дізнався, хто "кришує" діяльність так званих нічних метеликів та разом із правоохоронцями сполохав дівчат за викликом під час роботи.

https://youtu.be/DuYGaNXfjS4

Другие новости