ПоддержатьУкраїнська

На Тернопільщині керівник комунального підприємства сяде на 2 роки за корупційні оборудки

StopCor
StopCor

StopCor

На Тернопільщині керівник комунального підприємства сяде на 2 роки за корупційні оборудки

Тепер керівник комунпідприємства за оборудки сяде за ґрати на 2 роки.

На Тернопільщині керівника комунального підприємства засудили за одержання 30 тисяч гривень неправомірної вигоди.

"Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради, який отримав 30 тис грн неправомірної вигоди за "сприяння" у фінансуванні робіт по утепленню багатоквартирних будинків у Тернополі," – інформують в прес-службі прокуратури.

Директор комунального підприємства і одночасно депутат облради торік у липні переконав підприємця-підрядника у необхідності передачі коштів нібито для сприяння у подальшому фінансуванні робіт з утеплення двох житлових багатоквартирних будинків. Насправді посадовець сам придумав схему привласнення грошей та не збирався нічого нікому передавати.

Підприємець, що займався термомодернізацією будинків, звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання у нього грошей.

Керівника комунального підприємства затримали під час одержання ним хабара.

Суд визнав винним обвинуваченого за ч.1 ст.190 - шахрайство ККУ, за ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.1 ст.369 - пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі ККУ та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Другие новости