ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині працівники інтернату розкрадали продукти харчування

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині працівники інтернату розкрадали продукти харчування

Активісти Офіцерського корпусу міста Ладижин, що на Вінниччині, зняли відео, на якому видно, як працівники Ладижинського інтернату виносять продукти харчування з інтернату, перелазячи через паркан та сідають в службовий автомобіль.

Ситуацію нам прокоментував громадський активіст Сергій Березюк, який був присутній під час подій.

"Нещодавно мені стало відомо про те, що працівники їдальні Ладижинського інтернату періодично виносять продукти харчування з інтернату, причому в великій кількості. Мені повідомили, що черговий винос продуктів харчування буде відбуватись ввечері в суботу, тому я звернувся до Офіцерського корпусу міста Ладижин по допомогу. Інформація підтвердилась, адже працівники інтернату виходили з нього не через головний вхід, а через інший, щоб їх ніхто не бачив, причому перелазили через паркан.

На виході з інтернату їх чекав службовий автомобіль. Ми звернулись до Тульчинського відділення поліції звідки виїхала оперативна група, яка відібрала пояснення і найближчим часом відповідно будуть проведені оперативно-розшукові дії. Відповідно ми будемо чекати від директора інтернату пана Мельника проведення внутрішнього службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які розкрадали продукти харчування", - сказав Сергій Березюк.

Другие новости