ПоддержатьУкраїнська

На Вінничині керівник підрядного господарства підозрюється у заволодінні 330 тис грн бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінничині керівник підрядного господарства підозрюється у заволодінні 330 тис грн бюджетних коштів

Немирівська місцева прокуратура Вінницької області повідомила про підозру керівникові підрядного підприємства у заволодінні бюджетними коштами на загальну суму майже 330 тис грн, які він у подальшому легалізував під виглядом здійснення законних фінансових операцій (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 ч. 1 ст. 209 КК України).

За даними слідства, керівник підприємства, з яким було укладено договір для здійснення ремонту дороги в одному із районних центрів області, упродовж 2017 року надавав замовнику акти приймання виконаних будівельних робіт із завідомо неправдивими даними, щодо обсягу фактично виконаних робіт та використаних матеріалів.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває. Проводяться слідчі дії на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, а також інших можливих співучасників злочину.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба прокуратури Вінницької області

Другие новости