ПоддержатьУкраїнська

На Волині депутат міськради намагався підкупити прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині депутат міськради намагався підкупити прокурора

Прокуратура почала розслідувати пропозицію хабара депутатом Луцької міськради співробітнику прокуратури у Волинській області.

Прокуратура Волинської області почала розслідувати пропозицію хабара депутатом Луцької міської ради співробітнику прокуратури області. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

"Прокуратура Волинської області розслідує кримінальне провадження відносно депутата міської ради за фактом пропозиції неправомірної вигоди працівникові прокуратури", - сказано в ньому.

Зазначено, що прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про здійснення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу.

Згідно із повідомленням встановлено, що 25 серпня депутат Луцької міськради, представник депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, зарекомендувавши себе представником інтересів ряду будівельних компаній, звернувся до начальника відділу прокуратури області із пропозицією надання неправомірної вигоди у вигляді квартири в новому будинку за вирішення питання про закриття кримінального провадження відносно посадових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

Депутат аргументував пропозицію тим, що розслідування зазначеного кримінального провадження створює юридичні перешкоди при подальшому веденні будівельних робіт, одержанні дозвільних документів і введенні об'єктів в експлуатацію.

Другие новости