ПоддержатьУкраїнська

На Волині суд виправдав сільського голову, який вимагав хабар

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині суд виправдав сільського голову, який вимагав хабар

Шацький районний суд Волинської області визнав невинним голову Пульмівської сільської ради Федора Гловацького, якого звинувачували у факті отримання хабара.

Це рішення він ухвалив 17 березня, – повідомили у прес-службі об’єднання "Депутатський контроль".

"Не зважаючи на злагоджену роботу правоохоронців, які провели слідчі дії та пред'явили суду усі необхідні матеріали, суд чомусь вирішив, що 30 тисяч гривень, які сільський голова отримав від фізичної особи за виділення земельної ділянки – не є хабарем", – кажуть в прес-службі.

Ці кошти були перераховані третій особі – Пульмівській сільській раді, як благодійний внесок. Таким чином Федір Гловацький вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України, однак так і не був покараний.

"Я вважаю такі рішення суддів – неприпустимі. Є аудіо-записи, є фінансові документи де видно, що фізична особа перерахувала кошти на рахунок сільської ради й отримала земельну ділянку. То чому ж суд виправдав дії сільського голови? Такі рішення ще раз доводять про необхідність реформування судової системи України. Адже як би добре не працювали правоохоронні органи, корупцію не можна буде подолати, доки й судова система не почне працювати об'єктивно. Сподіваюсь, що апеляційний суд розгляне справу й таки притягне до відповідальності людину, яка вимагає хабарі та порушує законодавство, а робота правоохоронних органів не буде даремною", – заявив регіональний представник МДО "Депутатський контроль" у Волинській області Роман Романюк.

Другие новости