ПоддержатьУкраїнська

На Волині завдяки е-деклараціям "знайшлися" будинки посадовців

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині завдяки е-деклараціям 'знайшлися' будинки посадовців

Серед керівників обласних судів на Волині станом на 13 жовтня свої е-декларації оприлюднили лише троє.

Про це повідомляє Конкурент.

З-поміж них ‒ голова Луцького міськрайонного суду Михайло Квятковський та заступник голови господарського суду Волинської області Світлана Філатова, декларації яких за 2015 рік аналізували раніше.

Зауважимо, що на відміну від звітності про статки і доходи старого типу, в електронній формі з'явилося декілька нових пунктів, серед яких "об'єкти незавершеного будівництва". І тут у керівників двох обласних судів Волині "вигулькнули" нові факти.

Щодо Михайла Квятковського, то, як виявилося, окрім двох квартир та гаража (спільно з дружиною), він має ще недобудований будинок площею 232,2 метра квадратних у селі Боратин Луцького району.

Примітно, що голова суду у 2009 році отримав у власність земельну ділянку площею 24 сотки у цьому ж селі. Очевидно, що там і будують нове житло.

Більше про доходи та статки голови Луцького міськрайонного суду читайте тут.

Заступник голови Господарського суду Волинської області Світлана Філатова, судячи з е-декларації, також "будується". Житловий будинок площею 130 метрів квадратних для судді зводять у селі Рованці Луцького району.

Одна із трьох земельних ділянок, якими володіє заступник голови суду, розташована якраз у цьому селі. Це зокрема 1235 метрів квадратних площі, яку Світлана Філатова придбала у 2012 році за 24 тисячі 700 гривень.

Другие новости