ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті посадовці вимагали 25 тис. дол хабара за виділення земельної ділянки

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті посадовці вимагали 25 тис. дол хабара за виділення земельної ділянки

Прокуратура Закарпатської області спільно з управлінням СБУ України в області викрила злочинну схему одержання 25 тисяч доларів США неправомірної вигоди посадовцями Держгеокадастру в Закарпатській області.

Про це проінформували у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Наразі встановлено, що посадовці через посередника вимагали від місцевого підприємця 25 тис. дол. США за сприяння у безоплатному виділенні земельної ділянки площею 25 га в Ужгородському районі. У подальшому посадовці отримали частину раніше обумовленої суми хабара в розмірі 5 тис. дол. як завдаток за вчинення злочинних дій, після чого були викриті правоохоронцями.

У вказаному кримінальному провадженні, з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст.1 4, ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) тривають слідчі дії, спрямовані на документування протиправної діяльності викритих посадовців.

Згідно із санкцією ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК України посадовцям загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Другие новости