ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі адвокат хабарника довів суддям, що підсудний не винен

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі адвокат хабарника довів суддям, що підсудний не винен

Орджонікідзевський райсуд визнав капітана податкової міліції винним в отриманні хабара у 10 тисяч, але адвокат засудженого зумів довести апеляційним суддям, що то є звичайне шахрайство.

У лютому минулого року працівники УБОЗ разом з прокуратурою затримали після отримання хабара старшого слідчого з особливо важливих справ Держфіскальної служби в області.

Досудове розслідування встановило, що 10 тисяч гривень були сплачені директором ТОВ "Буд-Енерго-Стандарт" хабарнику за непроведення ним перевірок суб'єктів підприємницької діяльності - контрагентів ТОВ - та подальшого кримінального переслідування.

Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя визнав фіскала винним в отриманні хабара у 10 тисяч гривень та засудив його до 5-ти років позбавлення волі, а також позбавив звання капітана податкової міліції. Але засуджений не погодився з таким вироком та знайшов адвоката, який в апеляційній інстанції зумів довести, що все було не так, як представило слідство.

Зрештою, екс-фіскал отримав від Феміди покарання у вигляді 3 років обмеження волі.

Наразі орган держобвинувачення у роздумах - чи подавати касаційну подання на таку дивну ухвалу апеляційного суду Запорізької області.

Другие новости