ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі судитимуть співробітника Національної поліції, який підозрюється в організації замовного вбивства

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі судитимуть співробітника Національної поліції, який підозрюється в організації замовного вбивства

Прокуратура Запорізької області затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно працівника Національної поліції і двох осіб, які підозрюються в організації умисного вбивства на замовлення групою осіб (ч.2 ст. 15, ч.3 ст. 27, п.п. 6,11,12 ч.2 ст. 115 КК України).

При цьому саме вбивство було інсценоване за конфіденційного співробітництва слідчих Територіального управління ДБР у м. Мелітополі і оперативного супроводу СБУ в Запорізькій області з псевдокілером. Після чого під час передачі частини суми винагороди – 2 тис дол США поліцейського з посередником затримано.

Як вважають слідчі, старший лейтенант Нацполіції на замовлення іноземного громадянина взявся за 4 тис доларів США організувати вбивство представника однієї з національних діаспор у місті Запоріжжі. Фігуранти очікуватимуть на вирок під вартою без можливості внесення застави.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости