ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі викрито осіб, які під виглядом надання послуг з перевезення вантажів, привласнили майно на понад 2 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі викрито осіб, які під виглядом надання послуг з перевезення вантажів, привласнили майно на понад 2 млн грн

Прокуратурою Запорізької області викрито групу осіб, які за попередньою змовою вчиняли шахрайські дії та заволоділи майном суб`єктів господарювання. Наразі чотирьом особам повідомлено про підозру у шахрайстві, використанні завідомо підроблених документів та знищенні, підробці або заміні номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу (ч. 3, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ст. 290 КК України).

За даними слідства, мешканець Запоріжжя шляхом обману на спеціалізованому сайті реєстрував суб`єкти господарювання, які начебто надають послуги з перевезення вантажів. У подальшому, отримуючи заявку на здійснення перевезення згідно із маршрутом, визначеним замовником, зазначений громадянин та його спільники отримували вантаж, який не доставляли за місцем призначення. Під час цієї діяльності вони використовували підроблені документи - водійські посвідчення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, а також номерні панелі транспортних засобів.

Упродовж 2017-2020 років за цією схемою вони заволоділи понад 82,5 т готової продукції підприємців на суму понад 2 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.Прес-служба прокуратури Запорізької області

Другие новости