ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі затримали директора ТОВ, який перебував у розшуку за ухилення від сплати податків на суму понад 7 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі затримали директора ТОВ, який перебував у розшуку за ухилення від сплати податків на суму понад 7 млн грн

Прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення службового підроблення та умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах директором Бердянського товариства з обмеженою відповідальністю (ч.1 ст.366, ч.1 ст.222, ч.3 ст.212, ч.2 ст.209 КК України).

Фігуранта кримінального провадження, який з грудня 2019 року перебував у розшуку, було затримано 8 квітня, а 10 квітня Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з можливістю внесення застави в сумі 420 тис 400 грн.

За даними слідства, з 2015 по 2019 роки директор товариства ухилявся від сплати податків, надававши фіскальним органам звіти, до яких внесено недостовірні відомості. Отримані злочинним шляхом кошти в подальшому перераховувалися на розрахункові рахунки підконтрольних чоловіку підприємств. Наразі встановлено, що через умисне ухилення від сплати податків, державі завдано шкоду на суму понад 7 млн грн. Прес-служба прокуратури Запорізької області

Другие новости