ПоддержатьУкраїнська

На заводi на Вiнниччинi розповiли "СтопКору", як на підприємствi проводили маски-шоу

StopCor
StopCor

StopCor

На заводi на Вiнниччинi розповiли 'СтопКору', як на підприємствi проводили маски-шоу

На ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес» провели обшуки та вилучили печатки й правоустановчі документи нібито через співпрацю з ПАТ «Укрзалізниця». При цьому вагоноремонтний завод не виконує замовлень підприємства. Про це журналістам «СтопКору» повідомив директор заводу Василь Свистун.

«На підприємстві з’явились декілька старших слідчих ГПУ з особливо важливих справ з працівниками київського СБУ і цілий день здійснювали обшук, у зв’язку з тим, що суддя Печерського суду 20 березня прийняв рішення надати право на доступ до документів підприємства у вигляді обшуку.

Ми вважаємо, що кримінальне провадження, яке дало можливість старшому слідчому Зарічанському зайти на підприємство - надумане, воно ніякого відношення до підприємства не має на сьогодні й тоді не мало.

Звинувачувалися працівники Укрзалізниці, а наше підприємство з 1994 року є приватним.

На сьогодні воно не виконує ніяких замовлень Укрзалізниці і через це в нас є право та підстави вважати це кримінальне провадження надуманим, а ось цей заїзд генеральних прокурорів (із залученням) вважати рейдерським захопленням з вилученням наших статутних документів, печатки підприємства тощо.

Зараз підприємство блокується, воно вже не досягає тих економічних показників, які були до цього. Підприємство стабільно розвивалось. 3 15 по 18 рік в 25 разів, а то і більше, зросли показники, а зараз впродовж чотирьох-п’яти днів у зв’язку з цими питаннями підприємство втрачає свою потужність. І ми не знаємо, що буде далі», - зазначив директор ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес» Василь Свистун.

Колектив підприємства підготував та передав до прокуратури Вінницької області колективне звернення за підписом 300 працівників заводу з проханням зупинити рейдерські атаки на ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес».

Нагадаємо, напередодні активісти «Стоп корупції» підтримали акцію протесту трудового колективу ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес» у Жмеринці на Вінниччині під прокуратурою області. Під стінами правоохоронного відомства зібралися сотні людей з вимогою зупинити спробу рейдерського захоплення заводу.

Додамо, що невідомі особи намагаються захопити контроль над ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес» у Жмеринці Вінницької області. Завод займається ремонтом залізничних вагонів і посідає друге місце в Україні за обсягами робіт. Під час обшуків на підприємстві вилучили печатку, установчі документи та документи, що посвідчують право власності на корпоративні права товариства. Про це від трудового колективу стало відомо активістам «Стоп корупції», які наразі перебувають на підприємстві та спілкуються з працівниками.

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Жмеринське підприємство «Експрес», яке є одним із найбільших роботодавців та платників податків у місті Жмеринці Вінницької області, зіткнулося зі спробою рейдерського захоплення підприємства.

За період 2017-2018 рр. підприємство вийшло на 2-е місце в Україні по обсягу ремонтів залізничних вагонів. Можливо, саме тому опинилося в центрі уваги певних осіб, що мають бажання захопити контроль над промисловим підприємством, трудовий колектив якого на даний час складає майже 600 працівників із середньою заробітною платою до 11 000 гривень.

11 квітня 2018 року на підприємстві старшим слідчим в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури проведено обшук в рамках кримінального провадження, яке не має відношення до товариства з обмеженою відповідальністю «Жмеринське підприємство «Експрес». Одночасно обшуки проводилися у помешканнях директора, комерційного директора та власника підприємства.

Формальною підставою для обшуку було декілька виконаних підприємством договорів, укладених з ПАТ «Укрзалізниця» після передбачених законодавством конкурентних процедур закупівель.

Хоча не на документах про відносини із «Укрзалізницею» було зосереджено головну увагу слідчої групи. Обшук припинився, як тільки у підприємства було вилучено печатку, установчі документи та документи, що посвідчують право власності на корпоративні права товариства. Одночасно була спроба долучити весь майновий комплекс підприємства до кримінальної справи «Укрзалізниці» як «речовий доказ».

Вилучили установчі документи та печатку у юридичної особи, що володіє корпоративними правами товариства.

Підприємство не отримало відповіді, яке відношення печатка товариства та вилучені установчі документи товариства мають до кримінальної справи «Укрзалізниці».

На переконання підприємства – ніякого відношення не мають. Проте, наявність у третіх осіб печатки товариства та установчих документів створює прямі передумови для протиправного втручання у господарську діяльність. Блокується стабільна робота підприємства, під загрозою фінансово-господарська діяльність підприємства в цілому, виконання укладених контрактів, соціальний захист членів трудового колективу та їхніх сімей», – розповіли журналістам на підприємстві.

Другие новости