ПоддержатьУкраїнська

НАБУ здійснює превентивні заходи для запобігання корупції у сфері митної інфраструктури – директор ЛТУ НАБУ Тарас Лопушанський

StopCor
StopCor

StopCor

НАБУ здійснює превентивні заходи для запобігання корупції у сфері митної інфраструктури – директор ЛТУ НАБУ Тарас Лопушанський

Співробітники Львівського теруправління НАБУ здійснюють моніторинг використання коштів у сумі 100 млн євро, виділених урядом Польщі для реконструкції митної інфраструктури у Львівській та Волинській області. Про це зазначив директор Львівського територіального управління Тарас Лопушанський під час круглого столу «Антикорупційна боротьба триває!» 22 лютого 2021 року.

«Відповідно до угоди, укладеною між НАБУ та Центральним антикорупційним бюро Польщі, з метою запобігання можливого неефективного використання коштів, виділених на реконструкцію митної інфраструктури урядом Польщі, працівники НАБУ здійснили об’ємну інформаційно-аналітичну роботу, крім того скерували 14 запитів про надання інформації», — зазначив Тарас Лопушанський.

Він також нагадав й про інший приклад успішної співпраці з польськими колегами — викриття у липні 2020 року злочинної групи на чолі з колишнім в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України, мета якої полягала в одержанні неправомірної вигоди від представників компаній у сфері дорожнього господарства.

«Це вперше в історії України особливо тяжкий корупційний злочин викрито зусиллями міжнародної спільної слідчої групи», — додав Директор ЛТУ.

Загалом у 2020 році детективи НАБУ розпочали 792 нові розслідування; 201 особі повідомлено про підозру, стосовно 50 осіб вироки суду набрали законної сили. Орієнтовний розмір збитків у кримінальних провадженнях становить понад 293 млрд грн, водночас економічний ефект від діяльності становить 1,9 млрд грн.

 «2020 рік став роком рекордів і безпрецедентних викриттів топкорупціонерів. Цих результатів вдалося досягти у тому числі й завдяки напрацюванням попередніх років. Тому можу з впевненістю сказати, що у майбутньому ми також встановимо нові рекорди у боротьбі з топкорупцією», — додав Тарас Лопушанський.                                

Другие новости