ПоддержатьУкраїнська

Насіров вирішив вибачитися перед жінками

StopCor
StopCor

StopCor

Насіров вирішив вибачитися перед жінками

Відсторонений від своєї посади головний фіскал України Роман Насіров шкодує про свою поведінку та імітацію хвороби. Тепер він обіцяє поводитися добре і співпрацювати з Національним антикорупційним бюро і САП.

Про це він пише в своєму блозі для видання "Обозреватель". Насіров, який раніше всіх запевняв в тому, що хворобу він не симулює (не зважаючи на те, що медичний огляд показав, що чиновник повністю здоровий і симулював інфаркт, – ред), вирішив вибачитися перед народом. Особливо перед жінками, оскільки, мовляв, не можна чоловікові показувати свою слабкість в такій серйозній ситуації.

Насіров вирішив вибачитися перед жінками

Однак наш герой не впадає у відчай і вважає, що раз дана ситуація не змогла його зламати, і він виявився здатний знайти 100 мільйонів гривень і вийти на волю, то тепер він став набагато сильнішим. Наостанок Насиров пообіцяв розповісти, як він тепер співпрацює зі слідством.

Нагадаємо, раніше Насіров заявив, що він ні в чому не винен, вніс 100 мільйонів гривень застави, надів електронний браслет і вийшов на волю. До слова, Юлія Марушевская розповіла, як після арешту Насірова на Одеській митниці сталася пожежа.

Другие новости