ПоддержатьУкраїнська

Нацполіція посилює співпрацю із закордонними колегами у сфері протидії наркозлочинності

StopCor
StopCor

StopCor

Нацполіція посилює співпрацю із закордонними колегами у сфері протидії наркозлочинності

Про це йшлося сьогодні, 3 березня, під час зустрічі першого заступника Голови Національної поліції - начальника кримінальної поліції Євгена Коваля з представником Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Міністерства юстиції США (DEA) Джошуа Евансом та Державного митного комітету Азербайджану Гулоханом Мурадій.

Участь у зустрічі також взяли заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Сергій Преутеса, представник офісу в Україні Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США Вадим Тепер, слідчий офісу в місті Анкара Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США Аднан Мерт та заступник слідчого управління Державного митного комітету Азербайджанської Республіки Рустем Гасанов.

Сторони обговорили питання  подальшої спільної співпраці Нацполіції та Державного митного комітету Азербайджану за сприяння Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Міністерства юстиції США (DEA).

Перший заступник голови Нацполіції Євген Коваль зазначив, що завдання Національної поліції – оптимізувати обмін оперативною інформацією між правоохоронними органами тих країн, через які проходять канали контрабанди наркотиків. Зокрема  забезпечити проведення спільних заходів із документування членів транснаціональних наркосиндикатів, які діють на територіях різних держав.

«У нас достатньо молодий підрозділ, Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції реформується. І ми вже маємо позитивні результати роботи, але не зупиняємося на досягнутому. Серед перспектив не лише створити надійний бар’єр для запобігання транзиту контрабандних наркотиків через Україну, але й не допустити їхню появу на внутрішньому «чорному» ринку. Тому ми сподіваємося на  співпрацю»,- наголосив  Євген Коваль.

Перший заступник Департаменту оперативно – розшукової діяльності Державного митного комітету Азербайджанської Республіки Гулохан Мурадій зазначив, що між правоохоронними відомствами налагоджена чітка взаємодія. 

«Співпраця стосується різних правоохоронних сфер, тому у взаємодії ми досягаємо  ефективного результату. Це виявлення та затримання наркодилерів та вилучення великих партій наркотиків»,- сказав   Гулохан Мурадій.

У ході зустрічі сторони домовилися про створення міжвідомчої робочої групи з представників країн-учасниць для розробки Плану спільних дій із протидії транснаціональної наркозлочинності та посилення взаємодії у сфері перекриття контрабандних каналів постачання важких наркотиків.

Нагадаємо, столичні поліцейські провели масштабну спецоперацію для затримання групи наркоторговців та вилучили близько 300 кг наркотиків.

Управління комунікації

Національної поліції України

Другие новости