ПоддержатьУкраїнська

Нацполіція та ДБР викрила колишнього посадовця ПАТ «НАК «Нафтогаз України», в наслідок дій якого державі завдано понад 284 мільйони гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Нацполіція та ДБР викрила колишнього посадовця ПАТ «НАК «Нафтогаз України», в наслідок дій якого державі завдано понад 284 мільйони гривень

Наразі слідчі ДБР за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції повідомили фігуранту про підозру.

Правоохоронці встановили, що між керівництвом ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та комерційною структурою було укладено договір проведення сейсморозвідувальних досліджень вартістю 407 мільйонів гривень.

Достовірно знаючи, що підрядник не виконував частину робіт, обумовлених угодою, колишній керівник департаменту з початку передав необхідну документацію керівництву, а в подальшому підписав акти про їх виконання.

На підставі цього пакету документів на рахунки комерційної структури безпідставно було перераховано кошти. В наслідок злочинних дій колишнього посадовця державі завдано понад 284 мільйони гривень збитків.

У п’ятницю, 14 лютого, слідчі ДБР України за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за процесуального керівництва прокуратури Київської області повідомили екс директору департаменту ПАТ «НАК «Нафтогаз України» про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) Кримінального кодексу України.

Найближчим часом буде вирішуватися питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Другие новости