ПоддержатьУкраїнська

Неправомірна вигода за сприяння у вивезенні не задекларованих 10 000 євро до РФ — Митник постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Неправомірна вигода за сприяння у вивезенні не задекларованих 10 000 євро до РФ — Митник постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного державного інспектора митного посту «Харків-залізничний» Слобожанської митниці Держмитслужби. Митник обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідством встановлено, що митник одержав неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США від пасажира потяга «Кривий Ріг – Москва» за безперешкодне вивезення до Російської Федерації незадекларованих грошових коштів у сумі понад 10 тисяч євро.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління СБУ у Харківській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости