ПоддержатьУкраїнська

Незаконне вивезення 7 автомобілів на понад 1 млн грн збитків через службову недбалість одеського митника

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконне вивезення 7 автомобілів на понад 1 млн грн збитків через службову недбалість одеського митника

Слідчі ТУ ДБР у місті Миколаєві завершили досудове розслідування стосовно головного державного інспектора одного з відділів митного поста «Чорноморський» Одеської митниці ДФС.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 2 листопада 2019 року посадовець через неналежне здійснення митного контролю та митних формальностей щодо транспортних засобів, не перевіривши наявність поданої митної декларації та сплату відповідних митних платежів, надав дозвіл на випуск з території ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»  7 автомобілів «Mitsubishi Outlander».

Внаслідок чого державі спричинено збитки у вигляді не сплати обов'язкових митних платежів на загальну суму 1 026 089 грн.

Таким чином, митник підозрюється у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалося Одеською обласною прокуратурою, оперативний супровід — ДФС України.

Другие новости