ПоддержатьУкраїнська

Незаконне затримання М. Саакашвілі під час переміщення до Республіки Польща - колишні прикордонники постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконне затримання М. Саакашвілі під час переміщення до Республіки Польща - колишні прикордонники постануть перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно двох колишніх посадових осіб Державної прикордонної служби України, а саме директора Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Держприкордонслужби та начальника Центру виконання спеціальних завдань Державної прикордонної служби України. Вони обвинувачуються у перевищенні службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 КК України).

Слідством встановлено, у 2018 році колишні посадовці були причетні до організації та здійснення незаконного затримання М. Саакашвілі, позбавлення його права на вільне пересування та примусового доставлення до місця здійснення передавання (реадмісії) до Республіки Польща.

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Відносно інших високопосадовців органів державної влади, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення, досудове розслідування триває.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань. Процесуальне керівництво - прокурори Офісу Генерального прокурора.

Другие новости