ПоддержатьУкраїнська

Нові побори від ДФС – "СтопКор" розкрив схеми

StopCor
StopCor

StopCor

Нові побори від ДФС – 'СтопКор' розкрив схеми

Податківці виїжджають на перевірки без попереджень, підстав та постанов. Законний бізнес намагаються «пресувати» та вимагати «данину». Про такі випадки «перевірок» підприємців у столиці від ДФС повідомив головний правозахисник «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

У ході прес-конференції, на якій активісти закликали керівництво уряду провести реальну реформу Фіскальної служби та показати результати боротьби з контрабандою, активіст розповів про реальний приклад зі столичною автомийкою.

Нові побори від ДФС – ''СтопКор'' розкрив схеми

«Мене здивувала ситуація, що сталася менш ніж місяць тому, коли на гарячу лінію проекту зателефонували люди й кажуть: приїхало четверо податківців до нас на автомийку, заявили, що ми працюємо незаконно. Їм показали документи. Зі свого боку податківці візит нічим не аргументували. Склалося враження, що вони вже почали «продавати квитки» на автомийках», – зазначив активіст.

Згодом антикорупціонери з’ясували, що співробітники ДФС виїхали на автомийку без направлення чи листа, без постанови, а також не було складено жодного протоколу.

Активісти звернулись до ДФС України та Києва з вимогою покарати співробітників, які вирішили підзаробити шляхом тиску на бізнес.

«Такі ситуації непоодинокі, вони відбуваються по всій Україні й не лише з автомийками, але, як мені здається, навіть з більш дрібним бізнесом», – додав правозахисник.

Другие новости

Родственник экс-регионала Васадзе и Солоп возводят на Печерске высотное ЖК, чтобы отмыть деньги с Укрзализныци, - журналист

Родственник экс-регионала Васадзе и Солоп возводят на Печерске высотное ЖК, чтобы отмыть деньги с Укрзализныци, - журналист

Журналист Роман Литвин выяснил, что в центре Киева происходит строительство, с которым связан председатель наблюдательного совета компании "Босфорус Девелопмент" Мехмет Вахит Сачаклиоглу