ПоддержатьУкраїнська

Нові правила Кабміну: як поліція буде відловлювати машини з єврономерами

StopCor
StopCor

StopCor

Нові правила Кабміну: як поліція буде відловлювати машини з єврономерами

Українська влада дала можливість співробітникам поліції відстежувати період перебування автомобілів з європейськими номерами на території України.

Правоохоронці отримали "зелене світло" від Кабінету міністрів на відстеження терміну перебування на українській території машин з єврономерами і застосування санкцій до порушників, передає "Діалог.UA" з посиланням на biz.liga.net.

Тепер співробітники поліції мають доступ до митної бази "Інспектор-2006", де зафіксовані всі автомобілі, які перетинають український кордон. Дані відображають режим в'їзду машини в Україну: транзит або тимчасове ввезення на один рік. У другому варіанті авто підлягає реєстрації в сервісному центрі українського МВС протягом 90 днів. Також патрульні зможуть покарати порушників, виписавши штраф в розмірі 255 гривень.

Якщо водій стане на ті ж граблі, то його позбавлять прав на термін від 3 до 6 місяців або можуть зовсім відібрати автомобіль. Поліція вже щосили використовує нововведення і все частіше зупиняє машини з єврономерами.

Інформацію про порушників працівники правоохоронних органів вносять в систему "Рубіж".

Другие новости