ПоддержатьУкраїнська

Новий спалах африканської чуми в Україні: тривожний сигнал про небезпечне захворювання надійшов з Вінниччини

StopCor
StopCor

StopCor

Новий спалах африканської чуми в Україні: тривожний сигнал про небезпечне захворювання надійшов з Вінниччини

У Вінницькій області в одному з домогосподарств в селі Посухів було виявлено ​​та підтверджено новий спалах африканської чуми.

У Мурованокуриловецькому районі Вінницької області була зафіксований новий спалах африканської чуми, передає "Діалог.UA".

Повідомляється, що при виявленні нового випадку захворювання свиней небезпечний вірус був виявлений в одному з домогосподарств в селі Посухів. Працівники Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи дали підтвердження діагнозу за результатами дослідження відібраних проб біоматеріалу.

У зв'язку з цим випадком в районі негайно провели засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якій затвердили спеціальні заходи безпеки. Вони полягають в ліквідації та недопущенні поширення захворювання африканської чуми свиней в цілому районі.

Раніше спалах африканської чуми зафіксували на Рівненщині, в Одеській та Луганській областях.

Нагадаємо, медики повідомили, які штами грипу "атакують" українців і коли чекати першої хвилі епідемії. Також в країні підвищується рівень захворювання на кір.

Другие новости