ПоддержатьУкраїнська

Облавтодори зобов'язали проводити закупівлі через електронну систему ProZorro

StopCor
StopCor

StopCor

Облавтодори зобов'язали проводити закупівлі через електронну систему ProZorro

"Укравтодор" зобов'язав облавтодори проводити закупівлі всіх матеріально-технічних ресурсів через електронну систему торгів ProZorro.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України в "Фейсбуці".

В агентстві впевнені, що завдяки використанню відкритих онлайн-майданчиків, закупівлі необхідних матеріалів і техніки будуть проводитися виключно у постачальників і це допоможе значно зекономити витрати на дорожні роботи.

"Є достатньо відома усім схема відмивання державних грошей – купівля товарів через посередників. Зобов'язавши державних підрядників купувати всі необхідні матеріали і техніку на ProZorro, я впевнений, що ми позбавимося від корупції в такий спосіб і не будемо в два або навіть у три рази переплачувати за дорожні матеріали", – зазначив тимчасовий голова "Укравтодору" Євген Барах.

За його словами, облавтодори не підпадають під дію нововведеного Закону "Про державні закупівлі". Однак, в умовах посилення контролю за прозорим та ефективним використанням бюджетних коштів, "Укравтодор" прийняв це рішення.

Як зазначається, до 30 червня ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", що є керуючим органом облавтодорів, організовує стійку роботу для впровадження системи відкритих електронних закупівель державними підрядниками. "Укравтодор" сподівається, що всі закупівлі матеріалів і техніки для проведення дорожніх робіт будуть здійснюватися на ProZorro вже в липні.

Другие новости