ПоддержатьУкраїнська

Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру колишньому працівнику спецпідрозділу «Омега»

StopCor
StopCor

StopCor

Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру колишньому працівнику спецпідрозділу «Омега»

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора 17 лютого 2020 року повідомлено про підозру колишньому працівнику внутрішніх військ МВС України, а саме спецпідрозділу «Омега», у перевищенні влади та службових повноважень, а також замаху на умисне вбивство та вбивство.

За версією слідства, вказана особа підозрюється у вчиненні замаху на умисне вбивство протестувальника та умисне вбивство учасника акцій масових протестів впродовж 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській в м. Києві. За даними слідства, зазначені злочини він скоїв способом, небезпечним для життя багатьох осіб та за попередньою змовою групою осіб із числа колишніх працівників РСП ПМОП «Беркут», підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках, Офісу Генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного перешкоджання проведенню мітингів та зборів упродовж листопада 2013 року - лютого 2014 року на Майдані Незалежності в м. Києві, перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів при застосуванні фізичної сили та спеціальних засобів до громадян, організації умисних вбивств протестувальників та іншої злочинної протидії протестним акціям. Досудове розслідування у цьому провадженні проводиться слідчими ДБР.

Другие новости