ПоддержатьУкраїнська

Офіс Генпрокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ, який підозрюється у вчиненні замаху на скоєння терористичного акту у місті Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Офіс Генпрокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ, який підозрюється у вчиненні замаху на скоєння терористичного акту у місті Києві

Офіс Генерального прокурора передав до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ за фактом вчинення замаху на терористичний акт, а саме спроби закласти під припаркований автомобіль співробітника української розвідки вибуховий пристрій. За даними слідства, 4 квітня 2019 року дана особа в місті Києві спільно з ще одним громадянином РФ, ймовірно, за завданням спецслужб країни-агресора, намагалася вчинити зазначене, проте вибухівка здетонувала у момент встановлення.

За даними правоохоронців, зазначена особа раніше служила в особистій охороні голови однієї із республік, яка входить до складу РФ, а також обіймала посаду заступника керівника його адміністрації.

За версією слідства, вчиненню замаху на теракт передувала ретельна та довготривала підготовка, яка, зокрема, включала використання підроблених паспортів і водійських посвідчень громадян іншої країни, слідкування за можливими місцями перебування та маршрутами пересування об’єкту посягання, виготовлення саморобного вибухового пристрою, придбання вогнепальної зброї і боєприпасів.

Нагадаємо, що обвинувальний акт стосовно спільника зазначеної особи направлений до суду на початку березня.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за процесуального керівництва Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора здійснювалось слідчими Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області, а оперативне супроводження забезпечено Департаментом контррозвідки СБУ.

Організація та здійснення терористичних актів у мирному Києві спецслужбами РФ може розцінюватись як доказ ведення агресивної війни проти України.

Другие новости