ПоддержатьУкраїнська

Офіційне оновлення переліку членів міжнародної слідчої групи у справі MH17 відбудеться 8 березня 2020 року, напередодні початку судових слухань у Нідерландах

StopCor
StopCor

StopCor

Офіційне оновлення переліку членів міжнародної слідчої групи у справі MH17 відбудеться 8 березня 2020 року, напередодні початку судових слухань у Нідерландах

Робота спільної міжнародної слідчої групи щодо розслідування збиття літака рейсу MH17 триватиме й надалі. Офіційне продовження терміну дії угоди відбудеться 8 березня за день до початку судового процесу у Нідерландах. Документ передбачає і оновлення складу членів JIT. Про це розповів заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов у інтерв’ю агенції «Укрінформ».

«Від Офісу Генерального прокурора делеговано для включення в JIT 4 представники. Всі мають досвід у розслідуванні воєнних злочинів, злочинів проти людяності, терактів та інших найтяжчих кримінальних правопорушень. Тому буде забезпечений не лише високий професіоналізм, а й збережена інституційна пам’ять. Більше того, склад від Офісу Генерального прокурора буде підсилений. Колеги з Нідерландів розуміють, що українські прокурори та слідчі лишаються надійними партнерами усіх членів міжнародної слідчої групи, спільною метою якої є встановлення істини, а також притягнення до відповідальності винних у авіакатастрофі, жертвами якої стали 298 цивільних осіб», - зазначив Гюндуз Мамедов.

Тому зміни в групі не вплинуть на процес розслідування, адже ротації - це нормальний робочий момент, пов’язаний з переатестацією та реформуванням в органах прокуратури.

Під час першого дня процесу у комплексі юстиції «Схіпхол» будуть присутні керівництво Офісу Генерального прокурора та прокурор, що входитиме до складу міжнародної слідчої групи.

Другие новости