ПоддержатьУкраїнська

Оформлення паспортів за завищеними цінами – ДБР повідомило про підозру посадовцю міграційної служби та його пособнику

StopCor
StopCor

StopCor

Оформлення паспортів за завищеними цінами – ДБР повідомило про підозру посадовцю міграційної служби та його пособнику

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру керівнику одного із районних відділів Управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області та його пособнику у одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що начальник разом з пособником організували схему одержання неправомірної вигоди. В період з грудня 2019 року по лютий 2020 року працівник приватної фірми приймала замовлення на виготовлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів за цінами завищеними на 200-500 гривень. В подальшому заробіток ділився з керівником райвідділу ДМС. При цьому документи оформлювалися за звичайною процедурою - через платіжний термінал за офіційно встановленими цінами. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Чернівецької обласної. Оперативний супровід - Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости