ПоддержатьУкраїнська

Оголошення про проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа для кандидатів на адміністративні посади в САП, проведення дослідження яким було перенесено

StopCor
StopCor

StopCor

Оголошення про проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа для кандидатів на адміністративні посади в САП, проведення дослідження яким було перенесено

З 27 по 29 квітня 2021 року проводитиметься психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа для кандидатів, які беруть участь у конкурсі на зайняття вакантних посад заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, яким перенесено.

Дослідження проводитиметься відповідно до статті 24 Порядку роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та полягає у нешкідливому для життя і здоров’я людини опитуванні з використанням комп’ютерного технічного засобу, призначеного для реєстрації психофізіологічних реакцій, під час якого здійснюється аналіз динаміки вказаних реакцій опитуваної особи на психологічні стимули, репрезентованих у варіантах відповідей, предметах, схемах, фотографіях тощо, що дає змогу виявити симуляцію і відобразити зареєстровані результати в аналоговій та/або цифровій формі.

Дослідження проводитиметься за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 10, оф. 27 (схема проїзду).ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ!

Перед дослідженням необхідно добре виспатись та не мати в день його проведення будь-яких сторонніх завдань чи планів, оскільки дослідження може затягнутись або змінитись через об’єктивні обставини.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

– за декілька днів до проведення дослідження вживати алкоголь, фармакологічні препарати, окрім тих, що прописані лікарем. Перед дослідженням, у випадку вживання ліків, прописаних лікарем, кандидат повинен повідомити поліграфологу, які саме препарати він вживав.

– за декілька годин до проведення дослідження вживати каву, напої типу енергетиків, переносити значні фізичні навантаження, у тому числі, пов’язані з тренуваннями.

До місця проведення дослідження необхідно прибути за 15 хвилин до його початку у гарному фізичному та бадьорому стані.

У випадку, якщо кандидат прибуде на дослідження у стані, що не відповідає вищевказаним вимогам і, як результат, його поліграми не піддаватимуться експертному аналізу – дослідження проводитись не буде.

Відмова кандидата від проходження або самовільне припинення ним участі в дослідженні є підставою для ухвалення конкурсною комісією рішення про припинення участі такого кандидата в конкурсі.

Другие новости