ПоддержатьУкраїнська

Олександр Соколов: ДБР активізує роботу з протидії службовим злочинам, вчиненими податківцями та митниками

StopCor
StopCor

StopCor

Олександр Соколов: ДБР активізує роботу з протидії службовим злочинам, вчиненими податківцями та митниками

Виконуючий обов’язки Директора ДБР Олександр Соколов під час спільної наради, яка відбулася в Офісі Генерального прокурора, прозвітував про стан протидії злочинності у сфері справляння митних платежів. Нарада відбулася за участю Генерального прокурора Ірини Венедіктової, Голови Державної митної служби України Максима Нефьодова, в.о. Голови Державної фіскальної служби України Сергія Солодченка та заступника Голови Державної податкової служби України Дмитра Венцковського.

Державне бюро розслідувань фіксує системні порушення у внесенні службовими особами недостовірних відомостей до інформаційних систем як ДФС, так і ДПС по всій території України. Такі протиправні дії призводять до недоотримання бюджетом коштів.

ДБР також активно виявляє факти одержання неправомірної вигоди митниками та податківцями за штучне заниження відповідних бюджетних платежів. Крім цього, досі актуальною є проблема наявності корупційної вертикалі в цих органах, коли підлеглі отримують хабарі та передають їх своїм керівникам.

«Державне бюро розслідувань у взаємодії з Офісом Генерального прокурора активізує роботу щодо виявлення податківців та митників, які сприяють ухиленню від сплати митних платежів та мінімізації податкових зобов’язань», — зазначив керівник ДБР Олександр Соколов.

Другие новости