ПоддержатьУкраїнська

Онлайн-сервіс МВС «Електронний кабінет водія» запровадив послугу уточнення даних

StopCor
StopCor

StopCor

Онлайн-сервіс МВС «Електронний кабінет водія» запровадив послугу уточнення даних

Користувачам, які зіткнулися з проблемою відображення актуальних особистих даних в мобільному застосунку «Дія», запроваджено послугу уточнення даних, що дозволяє провести верифікацію цих документів.

6 лютого українцям стали доступні електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в мобільному застосунку "Дія", проте користувачі зіткнулись з проблемою відображення актуальних особистих даних в електронному посвідченні водія чи свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, відсутністю фотографії чи документів.

Відтепер електронний кабінет водія надає громадянам можливість скористатися онлайн-послугами:

- уточнення даних у реєстрі посвідчень водіїв;

- уточнення даних у реєстрі свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу.

Сервіс дозволяє громадянам подати онлайн-заяву про коригування неточностей у реєстрах МВС та оперативно доповнити наявну в них інформацію. Запровадження такого сервісу дозволить підвищити якість даних у Єдиному державному реєстрі транспортних засобів.

Отже, якщо у вас виникла проблема з Е-посвідченням водія чи Е-свідоцтвом ТЗ в додатку «Дія», вам необхідно авторизуватися в електронному кабінеті водія та скористатися послугою уточнення даних, а саме:

  • перейти із додатку «Дія» в електронний кабінет водія та авторизуватися;
  • заповнити всі поля необхідними даними (автоматично заповнюються у базі дані, в які можна внести виправлення);
  • завантажити файл із зображенням обох сторін документу у форматі .jpg;
  • надіслати електронну заяву до сервісного центру МВС для обробки.

Працівники сервісних центрів МВС опрацьовують отримані електронні заяви та вносять зміни до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС. У випадку виявлення додаткових неточностей або відсутності фотографії громадянина його запросять особисто звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС.

Регіональний сервісний центр МВС В Одеській області

Другие новости