ПоддержатьУкраїнська

Пам’ятка велосипедистам від поліцейських Одещини

StopCor
StopCor

StopCor

Пам’ятка велосипедистам від поліцейських Одещини

Довгоочікувана весна, непередбачувані канікули та карантинні заборони – гарний привід для того, щоб сісти на велосипед і рвонути до моря чи просто покататися по місцевості. Та перед тим, як рушати в дорогу, згадаймо правила безпеки, що допоможуть убезпечити себе на проїжджій частині серед автотранспорту.

По-перше, маєте знати, що по дорозі дозволено їздити лише з 14-ти років. Маленьким дітям там не місце: для них відведені дитячі майданчики, тротуари, пішохідні доріжки.

По-друге, якщо у населеному пункті є велосипедні доріжки, потрібно рухатися по них. Якщо їх немає, то слід їхати в напрямку руху автотранспорту якомога ближче до правого краю проїжджої частини.

По-третє, обов’язково вдягніть шолом, екіпіруйте одяг світловідбиваючими елементами, а велосипед фарами - спереду білого кольору, позаду – червоного, а збоку жовтого або помаранчевого.    

По-четверте, перед тим, як здійснити маневр, обов’язково подавайте попереджувальний сигнал: для повороту ліворуч - витягніть ліву руку, праворуч – праву, щоб зупинитися – підніміть руку вгору.

По-п’яте, не розмовляйте по телефону під час руху і не вмикайте музику.

Відпочивайте безпечно, дотримуйтесь цих простих правил та бережіть себе.

Відділ комунікації поліції Одеської області 

Другие новости